Trešais albums

by Martas Asinis

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
02:59
2.
02:32
3.
02:52
4.
02:53
5.
6.
01:18
7.
8.
03:22

about

Šis ir tehniski sarežģītākais grupas ieraksts, kurš tapis trīs dienās, izmantojot ļoti senu un aizmirstu fiksēšanas metodi, kad vairāki mikrofoni tiek saslēgti pēc kārtas un vienlaicīgi visu ieraksta. Albums godina trīs morālās vērtības: depresiju, grūtsirdību un sajūtu, ka laukā ir slikts laiks. Par centrālajiem tēliem kļuvuši gados jauni cilvēki bez darba, laika un īstas mīlestības. Tas ir vēl viens veids kā atrast sievu.

credits

released December 8, 2012

Dziesmas miksējis un māsterējis Reinis Klatenbergs
Foto: Jose Calme
Fotogrāfs: Santa Dimante

tags

license

about

Martas Asinis Rīga, Latvia

Daudzi izteica minējumus, ka Martas Asinis nopietni degradēs latviešu mūziku. Tā arī notika. Jau 2009.gada decembrī internetā sākās parakstu vākšana par grupas likvidēšanu. Vēlāk noskaidrojās, ka Martas Asinis nemaz nav grupa. Tā ir naudas atmazgāšanas programma. Daļai grupas dalībnieku tika dzēsti profili, un Martas Asinis pieteica māksātnespēju. Tomēr koncertu organizētāji ticēja veiksmei... ... more

contact / help

Contact Martas Asinis

Streaming and
Download help

Redeem code

Track Name: Himna
Drēgnā rītā balinātas acis, aiz saulesbrillēm negulētas naktis, dīda, dīda, dīda prātu apdedzinātu ar opiātu. Dusmās raustās komforta zona kaijas uz jumta ķērc pēc tramadola, viltīga motivācija aizbēgt no publiska nicinājuma. Trauslas kā lauskas atnāk uz āķi, maina dzīvi dzīves brāķi, visus kas apstrīd šo patiesību es nogalinu.

Sāp. Ķermenis raustās, ķermenis bļaustās, ķermenis raustās aukstās lauskās. 4X
Track Name: Prožektors
Viņa dzēra minerālūdeni uz paģirām ēda baltmaizi ar majonēzi un pārēji draugi kaut kur blakus mētājās, drūmi kluss telšu pilsētiņas sociums.

Jo vēl nav ieslēgts prožektors. Vēl nav ieslēgts prožektors. Vēl nav ieslēgts prožektors.

Neciešamas galvas sāpes.
Bailes no nāves.
Pienāk rīts vienās pārdomās.
Aizvadīta diena dīkdienībā.

Prožektors. 4X
Track Name: Kontrasts
Pirmā brīdī šķiet, ka tas neaizies, raugies šajās acīs bezcerīgi vīlusies, tad šis priekšstats krīt un liek pasmaidīt, attopies, ka esi sev vissvešākajā stāvoklī.

Smejoties dejo,
Pusnakts neprātībā.
Krītot ceļos,
Dziedāt skaļi sāk.
Track Name: Līst Lietus
Līst lietus un kontrolieru grupa uz ietves raugās stāvošās mašīnās aiz tilta, un tramvaji pakļauti komandai stop, ar aizsmakušu balsi ceļa malā salsti. Šī ir amora bultām sašauta diena vai vēl viena diena, kad līst, bet rētas starp lūpu kaktiņiem mēnešiem nesadzīst.

Zinu, zinu, ka tā ir viņa – rudens labā dāma depresija, viņa ģērbta krāsā pelēkā arvien mazāka vēlme būt nomodā. Satraucošas bada spēles kuņģim raujoties čokurā. Mini, kurā rokā, kurā rokā? Abās ir tukšums patiesībā.
Track Name: Tu man patīc savā vienkāršībā
Es vienmēr kavējos radot tēlu, lai pārējie nedomā, ka esmu muļķis, es vienmēr cenšos nesatraukties ar lietām par kurām satraucās citi.

Jo tu man patīc savā vienkāršībā, neizgludinātā. 4X
Track Name: Ir tik vienkārši
Ir tik vienkārši aizmirst vārdu vakardienai, ir tik vienkārši pamosties citā dienā. Es krītu un nezinu vai spēšu piecelties, es krītu, ik rītu ar vaniļas garšu uz lūpām.

Tik neparasti skaista gaisma aiz loga spīd un uz brīdi neviens nevar pamanīt, neparasti skaista tu esi šo rīt, ar laika nobīdi.
Track Name: Vārdi
Sociālajos tīklos agros rītos, nevis, lai iepazītos, bet ar sevi lepotos, informētu pasauli par to cik labi iet, tādu atklātību ir neiespējami apstrīdēt un noliegt.

Nešaubīgi apgalvojumi, bet uzacīs paslēptu jautājuma zīmi, ko tu mīli, vai savu dzīvi. Jā! Esi izbrīnā. Un tad man jautā tu: „Kādā pasaulē dzīvo tu?” un es atbildu: „Tādā kādā nedzīvo tu.” Kaut gan varētu darīt visu to pašu ko tu, bet es negribu, negribu, negribu.

Jo tie ir vārdi, vārdi, vārdi, vārdi, kas nepieder nevienam.
Vārdi, vārdi, vārdi, vārdi, kurus tā cienam,
Vārdi, vārdi, vārdi, vārdi - karam un mieram,
Vārdi, vārdi, vārdi, vārdi - ikvienam.